SnabbsökningX

Avancerad sökning

Sektionens funktionärer

Funktionärspost Person(er)
Aktivitetsansvarig Alex Gustafsson
Alumniansvarig Linus "Vi ska aldrig gå hem" Åbrink
Alumnigruppsmedlem V.A. Kant
Arkivarie Kasper "Kaptenen" Boye Frick, Rasmus "chepskedjan, Den där snubben" Göransson
Artist Kaspian Jakobsson, Thilda Holmner
Barmästare Christoffer Sylve
Cafémästare Sofia Tatidis
D-Chip Ekonomiansvarig Elin Andersson
D-Chip Event Bianca Widstam
D-Chip Informationsansvarig Frida Sundfeldt
D-Chip Näringslivsansvarig Eira Blaho Mildton
D-Chip Ordförande Klara Tjernström
D-Chip Revisor Evelina Danielsson
D-chip Sekreterare Nora Olofsson
D-Chip Styrelsemedlem V.A. Kant
D-Chip Valberedning (Finns ej i reglementet) Lisa Bybro, Victoria "Abby" Alvarez Garcia
D-chip Vice Ordförande Klara Wiklundh
D-sportare Dag Hemberg, Daniel Adu-Gyan, Jacob Åstrand, Sean Jentz
Dagsansvarig Anna Johannesson, Arvid Bergenfeldt, Arvid "Arvid Carp" Karp, Erik Stein, Isak Määttä
DJ V.A. Kant
DWWW-ansvarig Oliver "Levay" Levay
DWWW-medlem Hien "Heineken" Truong, Jessica Örtegren, Joar Rinaldo Roos, Luc Sommerland, Lucas Boberg, Ludvig Gierup, Ludvig Svedberg, Noah "Gober" Mayerhofer, Yazan Al-Aswad
Fotograf Jacob Åstrand, Jonathan Björklund, Simon Angenius
Framtidsledamot V.A. Kant
Framtidsordförande Kaspian Jakobsson
Funktionär inom aktivitetsutskottet Dag Hemberg, Jacob Åstrand, Rafael Holgersson, Rebecca Liss, Sean Jentz
Funktionär inom aktivitetsutskottet: VR- och dansplatteansvarig Kasper "Kaptenen" Boye Frick
Funktionär inom Cafémästeriet André "Nässpray" Frisk, Angelica "Angie" Larsson, Dag Hemberg, Daniel Nilsson, David Jobrant, Emma Kujala, Felix "Pelle" Apell Skjutar, Hjalmar Sandblom, Hugo Mattsson, Ika Jakse Injac, Isa Randsalu, Joar Rinaldo Roos, Julia Blomgren, Katia Svennarp , Ludvig Svedberg, Malin Åstrand, Melissa Engberg, Nikan Redjamand, Signe Johansson, Simon "Judas" Gustafsson, Stella Johannsen
Funktionär inom informationsutskottet V.A. Kant
Funktionär inom källarmästeriet Hugo Mattsson, Julia Karlsson, Rasmus "Maj" Andersson
Funktionär inom näringslivsutskottet Alexander "jag kan inte programmera" Hansson, Alicia Lundberg, Anna Dahlström, Arvid Norinder, Daníel Jóhannsson, Ebba Lundgren, Tomas Nyberg
Funktionär inom sexmästeriet V.A. Kant
Funktionär inom skattmästeriet V.A. Kant
Funktionär inom Studierådet V.A. Kant
Her Tech Future V.A. Kant
Hovmästare Alfred Grip
Husrepresentant RÅSA
Idrottsförman Axel Nåsell, Fanny Samuelsson Forsdik, Joel Pistora, John Sun
Informationsansvarig Angelica "Angie" Larsson
Inspektor Jan Eric Larsson
Institutionsledningsrepresentant Emmy "MAHCHATTLABB" Edfors
Jubileumsansvarig Axel Syrén, Ellen Petersen, Hannes Lantz, Nikan Redjamand
Jubileumsgeneral Rasmus "chepskedjan, Den där snubben" Göransson
Karnevalsansvarig Måns Bard Nilsson
Kinaansvarig V.A. Kant
Kurskommissarie V.A. Kant
Kårrepresentant V.A. Kant
Källarmästare Märta "meck, mort" Holmquist
Köksmästare William Rilde
LANparty-ansvarig Joel Dahl, Jonathan Björklund, Kasper "Kaptenen" Boye Frick
Likabehandlingsombud Jonathan Giegold
ljud- och ljusansvarig Albin "Sverre" Sverreson, Oliver Bergendorff, Victor Mattsson
Matansvarig V.A. Kant
Medaljelelekommittémedlem Rasmus "chepskedjan, Den där snubben" Göransson
Medlem i Projektgruppen för Teknikfokus V.A. Kant
Mentorsansvarig Alexander "jag kan inte programmera" Hansson
Märkvärdig Oskar Svensson
Nollningsfunktionär Adam Månsson, Adam Tegelberg Hägnefors, Adrian Steene, Alex Gustafsson, Alexander Oldenburg, Alexander Sandelius, Alexander Sandström, Alfred Grip, Alice Berggren, Alicia Lundberg, Alvin Karlsson, Andreas Almgren, Angelica "Angie" Larsson, Anna Dahlström, Anna Grimlund, Anna Johannesson, Anton Jeppsson, Arvid Bergenfeldt, Arvid "Arvid Carp" Karp, Arvid Paulsson, Aurora Shuti, Axel Nåsell, Axel "Axel" Svensson, Axel Tobieson Rova, Blenda "Brenda" Öhman, Carl Wikström, Cimon Behzad, Dag Hemberg, Daniel Ahlberg, Daniel Ekelund, Daniel Nilsson, Daniel Stoopendahl, Danny Tang, Ebba Lundgren, Edvin Antius, Eira Blaho Mildton, Elias Hirschfeld, Elliot Vesterlund, Elsa Ryrlen, Emanuell Sjövall, Emil Johansson, Emil Ronkainen, Emilia Blunck, Emma "Snapsen" Haggren, Emma Kujala, Enya Nilsson, Erik Gustavsson, Ernst Padron, Felix Vigren, Filip Wilke, Fredrick Nilsson, Gabriel Sjögren, Gustaf Eklund, Gustaf Franzén, Gustav Rosengren, Hampus Mattfolk, Harry Norrman, Hjalmar Sandblom, Hugo Lundberg, Hugo Mattsson, Hugo Orrberg, Hugo Persson, Isabella Yao, Isak Määttä, Ishaaq Khan, Jacob Åstrand, Jakob "Scala Banan" Sinclair, Jesper Lundqvist, Jessica Örtegren, Joar Rinaldo Roos, Joel Dahl, Joel Engström, Johannes Hauen, Johannes "Joppi" Skogman, jonatan kruse, Jonathan Björklund, Jonathan Cederberg, Jonathan Giegold, Jonathan Persson, Julia Blomgren, Julia Fernler, Julia Karlsson, Karl Hammar, Karl Mosén, Kaspian Garpvall, Kaspian Jakobsson, Klara Tjernström, Kristina Sedelius, Leo Stern, Linnéa Gädda, Linus "Vi ska aldrig gå hem" Åbrink, Lisa Bybro, Lisa Franzén af Klint, Luc Sommerland, Lucas Galic, Lucas Wittich, Ludvig Cederberg, Ludvig Delvret, Ludvig Lindholmn, Ludvig Svedberg, Ludwig Gehlsdorf, Ludwig Lundstedt, Magnus Herstedt, Malin Åstrand, Maria Tavemark, Marie Ask Uggla, Markus Frithiof, Markus Fröberg, Max Hellman Carson, Melissa Engberg, Melvin Sellers, Mowafak Albitmouni, Måns Bard Nilsson, Måns Englund, Nils Ekstrand, Nora Olofsson, Nora Wirtén, Oliver Eklund, Oliver Grass, Oliver "Levay" Levay, Olof Bengtsson, Oscar Isberg, Oskar Svensson, Patrik Tao, Per Hansson, Pernilla Åström, Philip Janson, Philip "sadde" Sadrian, Rafael Holgersson, Rasmus Liedberg, Rasmus Olsson, Rasmus Regnell, Rebecca Liss, Ruben Täpptorp, RÅSA , Samuel "Samme" Högfeldt, Samuel Naumann, Sara Saber, Scott Tollebäck, Sebastian Malmström, Signe Johansson, Sofia Tatidis, Vera Paulsson, Victor Mikkelsen, Victoria "Abby" Alvarez Garcia, Viktor Månsson, Viktor Runesson, Vilhelm Persson, William Asplund, William Eriksson, William Reit, William Rilde, William Rittfeldt, Yazan Al-Aswad
Näringslivsansvarig Ludvig Svedberg
Peppare Albin Nilsson, Alexander Bartosik, Gabriel Wåhlin, Joel "King e du, Däcker" Bäcker, Joel Waye, Maja Rygård, Martin Jernstedt, Moa Samuelsson, Stella Johannsen
Preferensmästare V.A. Kant
Programledningsrepresentant RÅSA
Pubmästare Vera Paulsson
Revisor Filip Tran, Fred "Uteliggaren, Two-face" Nordell, Oskar "Ström" Ström
root Oskar "badodds" Stenberg
Sektionskock Blenda "Brenda" Öhman, Lisa Bybro, Malin Åstrand, RÅSA , Stella Johannsen
Sektionslivskvalitetsförhöjare V.A. Kant
Sektionsordförande Axel Rosenqvist
Semesterfirare Isak Määttä
Sexmästare Sebastian Malmström
Skattförman David "Ekebrand" Ekblad, Joel "King e du, Däcker" Bäcker, Linus "Vi ska aldrig gå hem" Åbrink
Skattmästare Emma Kujala
Skyddsombud David "Ekebrand" Ekblad
Sparkyansvarig Philip "crash" Nielsen
Stabsmedlem David "Dobbol" Delblanc, Emelie Bondesson, Hannes Östergren, Jakob "Gullmeister" Gullin, Josefin Wetterstrand
Stekare Arvid Bengtsson, Vilhelm Persson, William Reit
Studierådets Webbansvarig V.A. Kant
Studierådsordförande Ludvig Delvret
Studierådssekreterare Signe Johansson
sudo Adam Månsson, Axel "Axel" Svensson, Esbjörn "stagrim" Stenberg, Filip Wilke, Jacob Wetterholt, Jesper Kristiansson, Kaspian Jakobsson, Milla "D-sek Gold" Widell, Nils "Sensuell" Ceberg, Philip "crash" Nielsen, Philip "sadde" Sadrian
Sångarstridsförman V.A. Kant
Sångförman Alvin Karlsson, Felix Vigren
Talman Jakob "Scala Banan" Sinclair
Tandemgeneral V.A. Kant
Teknikfokusansvarig Fredrik Hessner
Trivselmästare Jakob "Scala Banan" Sinclair
Trädgårdsmästare Frida Ekman, Maria Björnberg
Uppdragsphadder V.A. Kant
Utbytesansvarig V.A. Kant
Utedischoansvarig Anna Grimlund
Valberedningsordförande RÅSA
Valberedningsrepresentant Andreas Almgren, Jakob "Gullmeister" Gullin, Lisa Franzén af Klint, Samuel "Samme" Högfeldt
Valnämndsrepresentant TLTH V.A. Kant
Vice Aktivitetsansvarig Adam Tegelberg Hägnefors
Vice Barmästare Emil Johansson
Vice Cafémästare Emma "Snapsen" Haggren
Vice Informationsansvarig Emilia Blunck
Vice Källarmästare Anton Jeppsson
Vice Köksmästare Jesper Lundqvist, Leo Stern, Mowafak Albitmouni
Vice Näringslivsansvarig Nils Ekstrand
Vice Pubmästare Alexander Oldenburg, Andreas Bartilson, Karl Mosén, Kristina Sedelius
Vice Sektionsordförande Mikolaj Sinicka
Vice Sexmästare Pernilla Åström
Vice Skattmästare Axel "Axel" Svensson
Vice studierådsordförande Yazan Al-Aswad
Vinförman Aurora Shuti, Elna Seyer
Världsmästare Victor Mikkelsen
Årskursrepresentant för C1 Filip Wilke
Årskursrepresentant för C2 William Rilde
Årskursrepresentant för C3 Nova Svensson
Årskursrepresentant för D1 Rafael Holgersson
Årskursrepresentant för D2 Dag Hemberg
Årskursrepresentant för D3 Madeleine Berlid
Ölförman Eric Martell, Johannes "Joppi" Skogman, Lisa Franzén af Klint, Oskar Pott
Övermarskalk V.A. Kant
Överpeppare Alice Tottie, Andreas "Bossman" Anderberg
Øverphös Victor Winkelmann

Inom ett mästeri

Styrelsen
Informationsutskottet
Skattmästeriet
Studierådet
Cafémästeriet
Näringslivsutskottet
Källarmästeriet
Aktivitetsutskottet
Sexmästeriet
Andra förtroendevalda
Nollningsutskottet
Medaljelelekommittén
Valberedningen
Trivselrådet
Framtidsutskottet

Utskriftsvariant Ändrad 2015-10-09 kl 19.55 ©Datatekniksektionen TLTH ordforande[kanelbulle]dsek.se Lägg till i snabblänkar