SnabbsökningX

Avancerad sökning

Sektionens funktionärer

Funktionärspost Person(er)
Aktivitetsansvarig Oskar Pott
Alumniansvarig V.A. Kant
Alumnigruppsmedlem V.A. Kant
Arkivarie Axel Svensson, Noah "Gober" Mayerhofer, Rasmus "chepskedjan, Den där snubben" Göransson
Artist Adina Borg, Jesper "Jag gillar Smålands" Berg
Barmästare Victor Winkelmann
Blixt Gordon / Blixt Gudrun V.A. Kant
Cafémästare Sandra Nyström
D-Chip Ekonomiansvarig V.A. Kant
D-Chip Event V.A. Kant
D-Chip Informationsansvarig Alice Berggren
D-Chip Ordförande V.A. Kant
D-Chip Styrelsemedlem V.A. Kant
Dagsansvarig Axel Svensson, Emil "Äh, vi kör igen!" Wihlander, Hannes Lantz, Johannes "Hovis, Joakim" Törnblom, Kasper "Kaptenen" Boye Frick
DJ V.A. Kant
DWWW-ansvarig Emil "Äh, vi kör igen!" Wihlander
DWWW-medlem Fabian "Fakkars Stabian" Sundholm, Felix Forsström, Filip Tran, Fred "Uteliggaren, Two-face" Nordell, Henrik "Mjölk, 50% puben Puben" Olsson, Isak Evaldsson, Kasper "Kaptenen" Boye Frick, Nils "Sensuell" Ceberg, Oskar "Skinny Bitch" Damkjaer, Viktor "Kläehyson, Klajjan/Clajjan, BBQ, Vitkål" Claesson
Fotograf Emil "Äh, vi kör igen!" Wihlander, Kasper "Kaptenen" Boye Frick
Framtidsledamot V.A. Kant
Framtidsordförande Jesper "Jag gillar Smålands" Berg
Funktionär inom aktivitetsutskottet Axel Svensson, Lisa Franzén af Klint, Magnus Herstedt
Funktionär inom aktivitetsutskottet: VR- och dansplatteansvarig Erik Präntare, Kasper "Kaptenen" Boye Frick, Victor Winkelmann
Funktionär inom Cafémästeriet Anna "Sektionsmamma, shotgAnna" Qvil, Ika Jakse Injac, Joel Engström, Joel "helt OOrimligt Pyython" Jonsson, Lisa Franzén af Klint, Oskar Pott, Yuhui "chaochao" Tong
Funktionär inom informationsutskottet Gabriel "Gilbert, Fotografen, Ljudfantast" Sjöberg
Funktionär inom källarmästeriet V.A. Kant
Funktionär inom näringslivsutskottet Joel Sigurdsson
Funktionär inom sexmästeriet V.A. Kant
Funktionär inom skattmästeriet V.A. Kant
Funktionär inom Studierådet Adam Varg "Freespin, Schrödingers N0lla" Barvesten, Axel Syrén, Emil Friberg, Henrik "Mjölk, 50% puben Puben" Olsson, Jenny "Fjortisnollan" Martinsson, Joel Bångdal, Michaela Ljungstrand, Oskar "Skinny Bitch" Damkjaer, Rasmus "Maj" Andersson
Her Tech Future V.A. Kant
Hovmästare Joel "King e du, Däcker" Bäcker
Husrepresentant Fred "Uteliggaren, Two-face" Nordell
Idrottsförman V.A. Kant
Informationsansvarig Filip "Felp Dubbelbank" Vannfält
Informationsutskottsrepresentant TLTH V.A. Kant
Inspektor V.A. Kant
Institutionsledningsrepresentant David "Ekebrand" Ekblad, Fred "Uteliggaren, Two-face" Nordell
Jubileumsansvarig V.A. Kant
Jubileumsgeneral V.A. Kant
Karnevalsansvarig V.A. Kant
Kinaansvarig Erik Gilbertsson
Kurskommissarie V.A. Kant
Kårrepresentant V.A. Kant
Källarmästare Albin "Sverre" Sverreson
Köksmästare Gabriela Medina
LANparty-ansvarig Kasper "Kaptenen" Boye Frick, Martin "The Unicorn, Pun man jr." Bergman
Likabehandlingsombud V.A. Kant
Matansvarig V.A. Kant
Medaljelelekommittémedlem Axel Svensson, Axel Syrén, Gabriel "Gilbert, Fotografen, Ljudfantast" Sjöberg, Rasmus "chepskedjan, Den där snubben" Göransson
medlem i Case-gruppen V.A. Kant
Medlem i Projektgruppen för Teknikfokus Alexander "Arve" Arvebratt, Andreas Olsson, Anna "Sektionsmamma, shotgAnna" Qvil, Filip Tran, Linus Åbrink
Medrepresentant Utbildningsnämnd A V.A. Kant
Mentorsansvarig V.A. Kant
Märkvärdig Fabian "Fakkars Stabian" Sundholm
Nollningsfunktionär V.A. Kant
Näringslivsansvarig Rasmus Olsson
Peppare V.A. Kant
Preferensmästare V.A. Kant
Programledningsrepresentant Adina Borg, Fred "Uteliggaren, Two-face" Nordell, Jakob "Scala Banan" Sinclair
projektledare för Case-gruppen V.A. Kant
Pubmästare V.A. Kant
Revisor Anna "Sektionsmamma, shotgAnna" Qvil, Fred "Uteliggaren, Two-face" Nordell
root Nils "Sensuell" Ceberg
Sektionskock V.A. Kant
Sektionslivskvalitetsförhöjare V.A. Kant
Sektionsordförande Noah "Gober" Mayerhofer
Semesterfirare V.A. Kant
Sexmästare Linus Åbrink
Skattmästare Filip Tran
Skyddsombud Rasmus "chepskedjan, Den där snubben" Göransson
Sparkyansvarig V.A. Kant
Stabsmedlem Gustaf Eklund, Jacob "Tjåfften" Säll Nilsson, Julia "Böng" Nolinder, Marcus "Snake" Hedebark, Marie Ask Uggla
Stekare Elisabeth "Lizzie" Persson, Jesper "Tuss69" Grahm
Studierådets Webbansvarig V.A. Kant
Studierådsordförande Arvid Bengtsson
Studierådssekreterare David "Ekebrand" Ekblad
sudo V.A. Kant
Sångarstridsförman V.A. Kant
Sångförman Fabian "Fakkars Stabian" Sundholm
Talman Anna "Sektionsmamma, shotgAnna" Qvil
Tandemgeneral V.A. Kant
Teknikfokusansvarig Niklas Hedström
Trivselmästare Annie Tallund
Trädgårdsmästare V.A. Kant
Utbytesansvarig V.A. Kant
Utedischoansvarig V.A. Kant
Valberedningsordförande Daniel "Cbek, MiniShogge" Jannemyr Åhlin
Valberedningsrepresentant Jesper "Jag gillar Smålands" Berg
Valberedningsrepresentant TLTH V.A. Kant
Valnämndsrepresentant TLTH Kasper "Kaptenen" Boye Frick
Vice Aktivitetsansvarig Amin "Amin" Alian
Vice Barmästare Kevin Aspen, Love Barany, Mimmi Hansson
Vice Cafémästare Hanna Höjbert
Vice Informationsansvarig David Jobrant
Vice Källarmästare Rasmus "Maj" Andersson
Vice Köksmästare V.A. Kant
Vice Näringslivsansvarig Alexandra "Buccan" Bucei
Vice Pubmästare Blenda Öhman, Joel Engström
Vice Sektionsordförande Felicia "Tussan" Gabrielii Augustsson
Vice Sexmästare Josefin Wetterstrand
Vice Skattmästare Evelina Danielsson, Habibie Nalvarte Dulanto, Hannes Östergren, Lisa Franzén af Klint
Vice studierådsordförande Jakob "Scala Banan" Sinclair
Vinförman Emil "Äh, vi kör igen!" Wihlander
Världsmästare Hugo "Hubbe" Hildeman
Årskursrepresentant för C1 Josefin Wetterstrand
Årskursrepresentant för C2 Rebecca Liss
Årskursrepresentant för C3 Hedda Klintskog
Årskursrepresentant för D1 Måns Sjöstedt
Årskursrepresentant för D2 Emil Friberg
Årskursrepresentant för D3 Nils "Sensuell" Ceberg
Ölförman V.A. Kant
Övermarskalk Michaela Ljungstrand
Överpeppare Anna Dahlström, Kaspian Jakobsson
Överphös Nils "Danske Shrek" Stridbeck

Inom ett mästeri

Styrelsen
Informationsutskottet
Skattmästeriet
Studierådet
Cafémästeriet
Näringslivsutskottet
Källarmästeriet
Aktivitetsutskottet
Sexmästeriet
Andra förtroendevalda
Nollningsutskottet
Medaljelelekommittén
Valberedningen
Trivselrådet
Framtidsutskottet

Utskriftsvariant Ändrad 2015-10-09 kl 19.55 ©Datatekniksektionen TLTH ordforande[kanelbulle]dsek.se Lägg till i snabblänkar