SnabbsökningX

Avancerad sökning

Sektionens funktionärer

Funktionärspost Person(er)
Aktivitetsansvarig Johannes "Hovis, Joakim" Törnblom
Alumniansvarig V.A. Kant
Alumnigruppsmedlem Hannes Östergren, Martin "The Unicorn, Pun man jr." Bergman, Michaela Ljungstrand, Niklas "Bruce" Bruce
Arkivarie V.A. Kant
Artist V.A. Kant
Barmästare V.A. Kant
Blixt Gordon / Blixt Gudrun V.A. Kant
Cafémästare Hannes Lantz
D'du-redaktör V.A. Kant
DJ V.A. Kant
DWWW-ansvarig V.A. Kant
DWWW-medlem Viktor "Kläehyson, Klajjan/Clajjan, BBQ, Vitkål" Claesson
Fotograf V.A. Kant
Funktionär inom Cafémästeriet V.A. Kant
Funktionär inom källarmästeriet V.A. Kant
Funktionär inom näringslivsutskottet V.A. Kant
Funktionär inom programmästeriet V.A. Kant
Funktionär inom propagandamästeriet V.A. Kant
Funktionär inom sexmästeriet V.A. Kant
Funktionär inom skattmästeriet V.A. Kant
Funktionär inom Studierådet Adam Varg Barvesten, Emil Friberg, Jenny "Fjortisnollan" Martinsson, Oscar Sigurdsson
Her Tech Future V.A. Kant
Idrottsförman V.A. Kant
Informationsansvarig Adina Borg
Informationsutskottsrepresentant TLTH V.A. Kant
Inspektor V.A. Kant
Jubileumsansvarig V.A. Kant
Jubileumsgeneral V.A. Kant
Karnevalsansvarig V.A. Kant
Kinaansvarig Filip "Felp Dubbelbank" Vannfält
Kurskommissarie Jenny "Fjortisnollan" Martinsson
Kårrepresentant V.A. Kant
Källarmästare Julia Nolinder
Köksmästare V.A. Kant
LANparty-ansvarig V.A. Kant
Likabehandlingsombud Christopher Jörntell, Filip "Felp Dubbelbank" Vannfält, Linnéa Gustavsson
Medaljelelekommittémedlem Axel Syrén, Elin "Vicaste, Samuraj" Sakurai, Lisa "Lina, Anton, Bompa" Claesson, Rasmus "chepskedjan, Den där snubben" Göransson
medlem i Case-gruppen V.A. Kant
Medlem i Projektgruppen för Teknikfokus Cecilia Huang, Elin "Krypta" Hanstorp, Keiwan Mosaddegh
Medrepresentant Utbildningsnämnd A V.A. Kant
Mentorsansvarig V.A. Kant
Märkvärdig V.A. Kant
Nollningsfunktionär V.A. Kant
Näringslivsansvarig Joel "helt OOrimligt Pyython" Jonsson
Peppare V.A. Kant
Preferensmästare Victoria "Abby" Alvarez Garcia
projektledare för Case-gruppen V.A. Kant
Pubmästare V.A. Kant
Readmeredaktös V.A. Kant
Revisor Axel Syrén, Martin "The Unicorn, Pun man jr." Bergman
root V.A. Kant
Sektionskock Daniel "Cbek, MiniShogge" Jannemyr Åhlin, Emil "Äh, vi kör igen!" Wihlander, Oskar Ström
Sektionslivskvalitetsförhöjare V.A. Kant
Sektionsordförande Emmy "MAHCHATTLABB" Edfors
Semesterfirare V.A. Kant
Sexmästare Jesper Grahm
Skattmästare Emil "Äh, vi kör igen!" Wihlander
Skyddsombud V.A. Kant
Sparkyansvarig V.A. Kant
Stabsmedlem Alexandra Bucei, Christian Saeland, Jesper "Berg1" Berg, Rasmus Olsson, Sean Jentz
Stekare V.A. Kant
Studierådets Webbansvarig V.A. Kant
Studierådsordförande Oskar "Skinny Bitch" Damkjaer
Studierådssekreterare Jonatan Almfjord
sudo V.A. Kant
Sångarstridsförman V.A. Kant
Sångförman V.A. Kant
Talman V.A. Kant
Tandemgeneral V.A. Kant
Teknikfokusansvarig V.A. Kant
Trädgårdsmästare V.A. Kant
Utbytesansvarig Sebastian "Saftsås" Hegardt
Utedischoansvarig V.A. Kant
Valberedningsordförande V.A. Kant
Valberedningsrepresentant Åke Edqvist
Valberedningsrepresentant TLTH V.A. Kant
Valnämndsrepresentant TLTH V.A. Kant
Vice Aktivitetsansvarig V.A. Kant
Vice Barmästare Lisa Franzén af Klint
Vice Cafémästare V.A. Kant
Vice Informationsansvarig V.A. Kant
Vice Källarmästare Albin "Sverre" Sverreson
Vice Köksmästare Axel Svensson, Hannes Östergren, Jonathan Schoultz, Louise Pham
Vice Näringslivsansvarig V.A. Kant
Vice Pubmästare Alex Gustafsson, Felicia Gabrielii Augustsson, Jacob Säll Nilsson, Oskar Pott
Vice Sektionsordförande Noah "Gober" Mayerhofer
Vice Sexmästare Rebecca Liss, Sandra Nyström
Vice Skattmästare V.A. Kant
Vice studierådsordförande Jenny "Fjortisnollan" Martinsson
Vinförman Elin Lennartsson, Jesper "Berg1" Berg, Johannes "Hovis, Joakim" Törnblom
Världsmästare V.A. Kant
Årskursrepresentant för C1 Johannes "GuldJoel" Wadenbäck
Årskursrepresentant för C2 Adina Borg
Årskursrepresentant för C3 Christian Bilevits
Årskursrepresentant för D1 Emil Friberg
Årskursrepresentant för D2 V.A. Kant
Årskursrepresentant för D3 V.A. Kant
Ölförman Jonathan Paul, Max Soller, Niklas Hedström, Nils "Danske Shrek" Stridbeck, Simon "Räkan" Hyttfors, Viktor "Kläehyson, Klajjan/Clajjan, BBQ, Vitkål" Claesson
Övermarskalk Sabian "Fakkars Stabian" Fundholm
Överpeppare Evelina Danielsson, Nils "Danske Shrek" Stridbeck
Överphös Fred "Uteliggaren, Two-face" Nordell

Inom ett mästeri

Styrelsen
Propagandamästeriet
Skattmästeriet
Studierådet
Cafémästeriet
Näringslivsutskottet
Källarmästeriet
Programmästeriet
Sexmästeriet
Andra förtroendevalda
Nollningsutskottet
Medaljelelekommittén
Valberedningen
Trivselrådet

Utskriftsvariant Ändrad 2015-10-09 kl 19.55 ©Datatekniksektionen TLTH ordforande[kanelbulle]dsek.se Lägg till i snabblänkar