SnabbsökningX

Avancerad sökning

Sektionens funktionärer

Funktionärspost Person(er)
Alumniansvarig Rasmus "chepskedjan, Den där snubben" Göransson
Alumnigruppsmedlem Christopher Jörntell, Douglas "Absurdius" Clifford, Jacob Säll Nilsson, Martin "The Unicorn, Pun man jr." Bergman, Simon "Walle" Wallström
Arkivarie Carl "CNN" Nilsson Nyman, David "Mudkip, Allt Folk, Kramid, Sexy Erik, Köffe" Larsson, Lars "Mezz" Gustafson, Nils "Sensuell" Ceberg, Noah "Gober" Mayerhofer, Oliver Bergendorff, Rasmus "chepskedjan, Den där snubben" Göransson
Artist Adina Borg, Alen "Lulle, Steve, Karaokesnubben" Lulic
Barmästare Emmy "MAHCHATTLABB" Edfors
Blixt Gordon / Blixt Gudrun Gabriel "Gilbert, Fotografen, Ljudfantast" Sjöberg, Oliver Bergendorff
Cafémästare Axel Syrén
D'du-redaktör V.A. Kant
DJ V.A. Kant
DWWW-ansvarig V.A. Kant
DWWW-medlem Axel "Hillmeds Pølsemannen" Hellman, Christian Bilevits, David "Mudkip, Allt Folk, Kramid, Sexy Erik, Köffe" Larsson, Fred "Uteliggaren, Two-face" Nordell, Lars "Mezz" Gustafson, Marcus Rettig, Martin "The Unicorn, Pun man jr." Bergman, Nick "Martin" Sancovic Persson, Nils "Sensuell" Ceberg, Noah "Gober" Mayerhofer, Oliver Persson, Sabian "Fakkars Stabian" Fundholm, Sebastian "Saftsås" Hegardt, Sebastian "Kabbage, Kabbe, Kabbelicious, Karabesexi" Karabeleski, Simon "Räkan" Hyttfors, Viktor "Kläehyson, Klajjan/Clajjan, BBQ, Vitkål" Claesson
Fotograf Adina Borg, Gabriel "Gilbert, Fotografen, Ljudfantast" Sjöberg, Sabian "Fakkars Stabian" Fundholm
Funktionär inom Cafémästeriet Albin "Sverre" Sverreson, Axel Isberg, Elisabeth Persson, Jenny "Fjortisnollan" Martinsson, Joel Bångdal, Lisa "Lina, Anton, Bompa" Claesson, Martin "The Unicorn, Pun man jr." Bergman, Nick "Martin" Sancovic Persson, Sara "!Elin, Det här va ett kul spel, Gunnar the Overlord" Lindgren, Sebastian "Kabbage, Kabbe, Kabbelicious, Karabesexi" Karabeleski, Therese "Småkaka" Magnusson
Funktionär inom källarmästeriet Albin "Sverre" Sverreson, Nils "Sensuell" Ceberg, Rasmus "Maj" Andersson
Funktionär inom näringslivsutskottet Alexandra Bucei, André Hedesand, Annie Tallund, Haochen Liu, Oliver "Aiii 'Love#2' Caramba" Dageson, Simon "Räkan" Hyttfors
Funktionär inom programmästeriet David "Mudkip, Allt Folk, Kramid, Sexy Erik, Köffe" Larsson, Jonathan Frisk
Funktionär inom propagandamästeriet V.A. Kant
Funktionär inom sexmästeriet V.A. Kant
Funktionär inom skattmästeriet Axel "Wille" Wihlborg
Funktionär inom Studierådet Alexandra Bucei, Christian Saeland, Jenny "Fjortisnollan" Martinsson, Joel Bångdal, Sara "!Elin, Det här va ett kul spel, Gunnar the Overlord" Lindgren, Simon Åkesson
Her Tech Future V.A. Kant
Idrottsförman Filip Myhrén, Katja Palmkvist, Oskar Pott, Sabian "Fakkars Stabian" Fundholm
Informationsutskottsrepresentant TLTH V.A. Kant
Inspektor Jan Eric Larsson
Jubileumsansvarig V.A. Kant
Jubileumsgeneral V.A. Kant
Karnevalsansvarig V.A. Kant
Kinaansvarig Adam Varg Barvesten
Kurskommissarie Jenny "Fjortisnollan" Martinsson, Oscar Sigurdsson
Kårrepresentant V.A. Kant
Källarmästare Henrik "Mjölk, 50% puben Puben" Olsson
Köksmästare Emil "Äh, vi kör igen!" Wihlander, Jakob Hök, Nils "Danske Shrek" Stridbeck, Oscar Isberg
LANparty-ansvarig Carl "CNN" Nilsson Nyman, Kasper "Kaptenen" Boye Frick, Lasse "he-man, tysken" Heemann, Martin "The Unicorn, Pun man jr." Bergman, Mattias "meklund" Eklund, Nils "Sensuell" Ceberg
Likabehandlingsombud Christian Saeland, Christopher Jörntell, Inger Gundersen, Linnéa Gustavsson
Medaljelelekommittémedlem Axel Syrén, Elin "Vicaste, Samuraj" Sakurai, Lisa "Lina, Anton, Bompa" Claesson, Rasmus "chepskedjan, Den där snubben" Göransson
medlem i Case-gruppen Björn Gummesson, Sara Egli
Medlem i Projektgruppen för Teknikfokus V.A. Kant
Medrepresentant Utbildningsnämnd A V.A. Kant
Mentorsansvarig V.A. Kant
Märkvärdig Tove Sölve
Nollningsfunktionär Adina Borg, Alexander "Arve" Arvebratt, Alexander Sölvestrand, Alfred Hirschfeld, Amanda Flote, Annie Tallund, Anton Gudjonsson, Anton Håkansson, Arvid Pilhall, Assar "Assbooii" Pettersson, Axel Domell, Axel Holmqvist, Axel "Drägg" Peterson, Christian Saeland, Christopher Jörntell, Daniel "Maazing" Andersson, Daniel Mihajlovic, Daniel Tovesson, Elias Vernersson, Elin "Krypta" Hanstorp, Elizabeth Fomon, Elmer Dellson, Elsa Nilsson, Emil Eliasson, Emil "Äh, vi kör igen!" Wihlander, Emma Franzon, Emmy "MAHCHATTLABB" Edfors, Eric Stengard, Erik Präntare, Erik Svensson, Fabian Lindfors, Felicia Hanserup, Filip Alberius, Filip Bergman, Filip Borglund, Filip Myhrén, Filip Stjernström, Filip "Felp Dubbelbank" Vannfält, Fred "Uteliggaren, Two-face" Nordell, Freja Ekman, Gabriel "Gilbert, Fotografen, Ljudfantast" Sjöberg, Gillis "Underkläder" Oldfeldt, Hanna Höjbert, Hannes "Kr(a/ä)mpaj, Skrotnisse" Åström, Henrik "Mjölk, 50% puben Puben" Olsson, Jascha Thiel, Jenny "Fjortisnollan" Martinsson, Jesper "Berg1" Berg, Joanna Liljedahl Hildebrand, Joel Bångdal, Joel Järlesäter, Joel "FireFox" Klint, Joel Sigurdsson, Johannes Bastmark, Jonathan Frisk, Jonathan Paul, Jonathan "Den enda nollan som fick åka på sextack" Skogeby, Julia Baeza, Julia Nolinder, Kasper "Kaptenen" Boye Frick, Katja Palmkvist, Keiwan Mosaddegh, Kornelia Palm, Linnéa Gustavsson, Linus Josefsson, Lukas "Lugas, Laminatorn, STÄNG DÖRREN" Lönnborn, Maria Björnberg, Maria Hellstrand, Markus Andersson, Martin "The Unicorn, Pun man jr." Bergman, Mimmi Hansson, Nicolas "Jag är inte tjock längre" Salas, Nicoline Helgstrand, Nils Bengtsson, Nils "Sensuell" Ceberg, Nils "Danske Shrek" Stridbeck, Noah "Gober" Mayerhofer, Oliver Bergendorff, Olivia Mattsson, Oscar Isberg, Oscar Sigurdsson, Oskar "Skinny Bitch" Damkjaer, Oskar "Osten" Friberg, Petter Haglund, Rasmus "Maj" Andersson, Rasmus "chepskedjan, Den där snubben" Göransson, Rasmus Olsson, Sabian "Fakkars Stabian" Fundholm, Sebastian "Saftsås" Hegardt, Signe Berdén, Simon "Räkan" Hyttfors, Tove Sölve, Viktor "Kläehyson, Klajjan/Clajjan, BBQ, Vitkål" Claesson, Åke Edqvist
Näringslivsansvarig Erik "Gralle, #BongaFörBarnen" Gralén
Peppare Albin "Sverre" Sverreson, Alexandra Bucei, Hannes Lantz, Inger Gundersen, Joel "helt OOrimligt Pyython" Jonsson, Martin Johansson, Oliver "Aiii 'Love#2' Caramba" Dageson
Preferensmästare Elsa Nilsson
Programmästare Sebastian "Saftsås" Hegardt
projektledare för Case-gruppen V.A. Kant
Propagandamästare, tillika Sekreterare Viktor "Kläehyson, Klajjan/Clajjan, BBQ, Vitkål" Claesson
Pubmästare Niklas Hedström
Readmeredaktös V.A. Kant
Revisor David "Mudkip, Allt Folk, Kramid, Sexy Erik, Köffe" Larsson, Lars "Mezz" Gustafson
root Nils "Sensuell" Ceberg
Sektionslivskvalitetsförhöjare V.A. Kant
Sektionsordförande Anna "Sektionsmamma, shotgAnna" Qvil
Semesterfirare Åke Edqvist
Sexmästare Daniel "Cbek, MiniShogge" Jannemyr Åhlin
Skattmästare Fred "Uteliggaren, Two-face" Nordell
Skyddsombud Lasse "he-man, tysken" Heemann
Sparkyansvarig Mattias "meklund" Eklund
Stabsmedlem Johannes "Hovis, Joakim" Törnblom, Niklas "Bruce" Bruce, Orvar Stuprör, Otto Sörnäs, Sandra Nyström
Studierådets Webbansvarig Jenny "Fjortisnollan" Martinsson
Studierådsordförande Hannes "Kr(a/ä)mpaj, Skrotnisse" Åström
Studierådssekreterare Jonatan Almfjord
sudo Noah "Gober" Mayerhofer, Oliver Bergendorff
Sångarstridsförman Jenny "Fjortisnollan" Martinsson, Niklas "Bruce" Bruce
Sångförman Kasper "Kaptenen" Boye Frick, Lukas "Lugas, Laminatorn, STÄNG DÖRREN" Lönnborn
Talman Tim "Lightning McQueen" Djärf
Tandemgeneral V.A. Kant
Teknikfokusansvarig Jonathan Frisk
Trädgårdsmästare Christian Saeland, Julia Nolinder, Maria Björnberg
Utbytesansvarig V.A. Kant
Utedischoansvarig Hanna Höjbert
Valberedningsordförande Oscar Sigurdsson
Valberedningsrepresentant Axel Syrén, Gabriel "Gilbert, Fotografen, Ljudfantast" Sjöberg, Jonatan Almfjord, Orvar Stuprör, Åke Edqvist
Valberedningsrepresentant TLTH V.A. Kant
Valnämndsrepresentant TLTH V.A. Kant
Vice Barmästare Amanda Flote, Axel Holmqvist
Vice Cafémästare Hannes Lantz, Sabian "Fakkars Stabian" Fundholm
Vice Källarmästare Christian Saeland, Lasse "he-man, tysken" Heemann
Vice Näringslivsansvarig Joel "helt OOrimligt Pyython" Jonsson
Vice Programmästare Erik "Nord" Nord, Keiwan Mosaddegh
Vice Propagandamästare V.A. Kant
Vice Pubmästare Elizabeth Fomon, Filip "Felp Dubbelbank" Vannfält, Simon "Räkan" Hyttfors
Vice Sektionsordförande Gillis "Underkläder" Oldfeldt
Vice Sexmästare Jesper "Berg1" Berg, Olivia Mattsson
Vice Skattmästare Emil "Äh, vi kör igen!" Wihlander, Jamil Maqdis Anton
Vice studierådsordförande Julia Baeza
Vinförman Anna "Sektionsmamma, shotgAnna" Qvil, Fred "Uteliggaren, Two-face" Nordell
Världsmästare V.A. Kant
Årskursrepresentant för C1 V.A. Kant
Årskursrepresentant för C2 Adina Borg
Årskursrepresentant för C3 V.A. Kant
Årskursrepresentant för D1 Emil Friberg
Årskursrepresentant för D2 V.A. Kant
Årskursrepresentant för D3 V.A. Kant
Ölförman Erik "Gralle, #BongaFörBarnen" Gralén, Joakim Rudberg, Jonathan Paul, Rasmus "chepskedjan, Den där snubben" Göransson
Övermarskalk Elizabeth Fomon
Överpeppare Jacob Säll Nilsson, Lucy Albinsson
Överphös Jesper Grahm

Inom ett mästeri

Styrelsen
Propagandamästeriet
Skattmästeriet
Studierådet
Cafémästeriet
Näringslivsutskottet
Källarmästeriet
Programmästeriet
Sexmästeriet
Andra förtroendevalda
Nollningsutskottet
Medaljelelekommittén
Valberedningen
Trivselrådet

Utskriftsvariant Ändrad 2015-10-09 kl 19.55 ©Datatekniksektionen TLTH ordforande[kanelbulle]dsek.se Lägg till i snabblänkar