SnabbsökningX

Avancerad sökning

Sektionens funktionärer

Funktionärspost Person(er)
Alumniansvarig V.A. Kant
Alumnigruppsmedlem V.A. Kant
Arkivarie V.A. Kant
Artist V.A. Kant
Barmästare V.A. Kant
Blixt Gordon / Blixt Gudrun V.A. Kant
Cafémästare Martin "The Unicorn, Pun man jr." Bergman
D'du-redaktör V.A. Kant
DJ V.A. Kant
DWWW-ansvarig Mattias "meklund" Eklund
DWWW-medlem David "Mudkip, Allt Folk, Kramid, Sexy Erik, Köffe" Larsson, Lars "Mezz" Gustafson
Flicka på teknis V.A. Kant
Fotograf V.A. Kant
Funktionär inom Cafémästeriet Ludde "Pengar Finns" Eriksson, Nick "Martin" Persson
Funktionär inom källarmästeriet V.A. Kant
Funktionär inom näringslivsutskottet Alfred Hirschfeld, André Hedesand, Anton Gudjonsson, Astrid "ASCII " Jansson, Axel "Wille" Wihlborg, Fred "Junior" Nordell, Johan Ahlqvist, Oliver "Aiii 'Love#2' Caramba" Dageson, Oscar Rydh, Victor Winberg
Funktionär inom programmästeriet David "Mudkip, Allt Folk, Kramid, Sexy Erik, Köffe" Larsson
Funktionär inom propagandamästeriet V.A. Kant
Funktionär inom sexmästeriet V.A. Kant
Funktionär inom Studierådet Alexander Mjöberg, Astrid "ASCII " Jansson, David Nyman, Josefine "Mulle, Jossefull" Myllenberg, Julia Baeza, Måns "Mums Mums, Glömmer stänga datorn" Ansgariusson, Rasha El-Manzalawy, Simon Åkesson
Idrottsförman Philip Pedersen, Robin Timan
Informationsutskottsrepresentant TLTH V.A. Kant
Inspektor Jan Eric Larsson
Jubileumsansvarig V.A. Kant
Jubileumsgeneral Carl "CNN" Nilsson Nyman, Mattias "meklund" Eklund
Karnevalsansvarig V.A. Kant
Kinaansvarig V.A. Kant
Kurskommissarie Amelia "Kamelia, EVElynn C#, Amanda #bauws" Andersson, Elise "Kattungen, Partymorsan, Lina" Eborn, Rasha El-Manzalawy
Kårrepresentant V.A. Kant
Källarmästare Lasse "he-man, tysken, Berghagen" Heemann
Köksmästare V.A. Kant
LANparty-ansvarig Alen "Lulle, Steve, Karaokesnubben" Lulic, Carl "CNN" Nilsson Nyman, Henrik "Mjölk, 50% puben Puben" Olsson, Lasse "he-man, tysken, Berghagen" Heemann, Martin "The Unicorn, Pun man jr." Bergman, Mattias "meklund" Eklund
Likabehandlingsombud V.A. Kant
Medaljelelekommittémedlem Carl "CNN" Nilsson Nyman, Elin "Vicaste" Sakurai, Lisa "Bompa, Lina" Claesson, Mattias "meklund" Eklund
Medlem i Projektgruppen för Teknikfokus V.A. Kant
Medrepresentant Utbildningsnämnd A V.A. Kant
Mentorsansvarig Christian Saeland
Märkvärdig Lisa "Bompa, Lina" Claesson
Näringslivsansvarig Rasmus "chepskedjan, Den där snubben" Göransson
Programmästare Ludvig "Kryckan" Åkesson
Propagandamästare, tillika Sekreterare Paula Roth
Pubmästare V.A. Kant
Readmeredaktös V.A. Kant
Revisor David "Mudkip, Allt Folk, Kramid, Sexy Erik, Köffe" Larsson, Lars "Mezz" Gustafson
root Mattias "meklund" Eklund
Sektionslivskvalitetsförhöjare Sebastian "Kabbage, Kabbe, Kabbelicious, Karabesexi" Karabeleski
Sektionsordförande Axel Isberg
Sexmästare Oskar Ström
Skattmästare Axel "Wille" Wihlborg
Skyddsombud Carl "CNN" Nilsson Nyman
Sparkyansvarig V.A. Kant
Stabsmedlem Daniel "MiniShogge" Åhlin, Emil Wihlander, Emmy Edfors, Joel Jonsson, Martin Johansson
Studierådets Webbansvarig Amelia "Kamelia, EVElynn C#, Amanda #bauws" Andersson, Jesper "Snyggare utan tröja, Grumpy cat, Bäbis" Grahm
Studierådsordförande Oscar Sigurdsson
Studierådssekreterare V.A. Kant
sudo V.A. Kant
Sångarstridsförman Jesper "Berg1" Berg, Jesper "Snyggare utan tröja, Grumpy cat, Bäbis" Grahm
Sångförman Astrid "ASCII " Jansson, Oskar "Skinny Bitch" Damkjaer
Talman Lars "Mezz" Gustafson
Tandemgeneral V.A. Kant
Teknikfokusansvarig V.A. Kant
Trädgårdsmästare V.A. Kant
Utedischoansvarig V.A. Kant
Valberedningsordförande Mattias "meklund" Eklund
Valberedningsrepresentant Alexandra Bucei, Astrid "ASCII " Jansson, Axel Syrén, Carl "CNN" Nilsson Nyman, Henrik "Mjölk, 50% puben Puben" Olsson, Lia "Zenpi Tamagotchi " Karida, Ossian Gewert, Thed Almgren
Valberedningsrepresentant TLTH V.A. Kant
Valnämndsrepresentant TLTH V.A. Kant
Vice Barmästare V.A. Kant
Vice Cafémästare V.A. Kant
Vice Källarmästare Henrik "Mjölk, 50% puben Puben" Olsson, Martin "The Unicorn, Pun man jr." Bergman
Vice Näringslivsansvarig Oskar "Osten" Friberg
Vice Programmästare V.A. Kant
Vice Propagandamästare V.A. Kant
Vice Pubmästare V.A. Kant
Vice Sektionsordförande Rasha El-Manzalawy
Vice Sexmästare V.A. Kant
Vice Skattmästare Fred "Junior" Nordell, Niklas "Bruce" Bruce
Vice studierådsordförande V.A. Kant
Världsmästare Simon Åkesson
Ölförman V.A. Kant
Övermarskalk V.A. Kant
Överphös Elin Hanstorp

Inom ett mästeri

Styrelsen
Propagandamästeriet
Skattmästeriet
Studierådet
Cafémästeriet
Näringslivsutskottet
Källarmästeriet
Programmästeriet
Sexmästeriet
Andra förtroendevalda
Staben
Medaljelelekommittén
Valberedningen

Utskriftsvariant Ändrad 2015-10-09 kl 19.55 ©Datatekniksektionen TLTH ordforande[kanelbulle]dsek.se Lägg till i snabblänkar